Il Club

on el que és italià té un gust diferent

experiencia il club

Com més vens a Il Club, millor sap

separador

Ser de la casa sempre té premi. Per això, a La Famiglia se sienta a la mesa et convidem a unir-te a Il Club, on, a més de gaudir d’una gastronomia italiana de qualitat, comptaràs amb descomptes exclusius i promocions especials.

A Il Club hi ha 3 nivells, i cada nivell sap millor. Cada vegada que puges de nivell descobreixes noves maneres de gaudir: acumules punts en cada visita, els pots bescanviar quan vulguis i gaudeixes de les recompenses.

El funcionament és senzill: bescanvia les teves recompenses amb els punts que acumulis en cada visita. Quan ho facis, els punts es restaran del teu perfil, però el teu nivell es mantindrà. I el millor: pots continuar acumulant… i continuar pujant.

Perquè aquí, com més vens, més guanyes. I com més guanyes, més es gaudeix.

PRIMO

De 0 a 3000 punts

SECONDO

De 3001 a 6000 punts

TERZO

a partir de 6001 punts

Com gaudir de tots els avantatges d’Il Club?

telefono
Crea el teu compte i desbloqueja tots els avantatges d’Il Club. Registra’t ara!
hucha
Guanya 10 punts per cada euro gastat.
estrella
Puja de nivell amb els teus punts acumulats.
regalo
Bescanvia punts per recompenses.
cara
Compartir és viure Il Club! Convida els teus amics i guanya premis.
bodegon cc para la mafia il club

Promoció exclusiva Il Club: Sorteig de 5 viatges per Itàlia

separador
Descobreix com viatjar al país de la dolce vita!

Tens ganes de viatjar? A Il Club sortegem fins a 5 escapades per Itàlia entre els nostres estimats membres. Perquè formar part d’aquesta famiglia sempre té premi.

Volem que gaudeixis del “mangiare bene e basta”, per això aquests sortejos exclusius d’Il Club et donen l’oportunitat de viatjar per diferents zones de la meravellosa Itàlia.

Estàs preparat per viure una experiència única?

Com participar en el sorteig d’Il Club?

Participar en aquest sorteig d’Il Club de La Famiglia se sienta a la mesa és molt senzill. Només has de seguir els passos següents:
1
Identifica’t com a membre d’Il Club al teu restaurant La Famiglia se sienta a la mesa (mostra el teu QR abans de tancar el tiquet).
Demana un dels nostres aperitivi (Pomelatto, Amalfi, Frutatto i Rosso Diverso) o el teu refresc preferit de Coca-Cola.
2
3
Consum mínim de 20 € per tiquet.
Entraràs automàticament en el sorteig d’un viatge o d'una experiència per a dues persones.
*Restaurants no adherits a la promoció: Andorra i Portugal.
Per a més informació, pots consultar aquí les bases legals del sorteig.

SORTEIG! Viatge al cor d’Itàlia

separador

T’imagines un viatge per a 2 persones per Itàlia? Ara, amb Il Club de La Famiglia se sienta a la mesa, és possible.

Itàlia es converteix en la destinació d’una experiència inoblidable per a dues persones: un viatge pensat per descobrir l’essència del país a través de les seves ciutats més emblemàtiques. Al novembre o al desembre, tu decideixes.

Des de la màgia dels canals de Venècia fins a la bellesa artística de Florència, passant per Pàdua, Siena, Assís i l’eterna Roma, cada parada convida a deixar-se portar per la història, la cultura, la gastronomia i aquesta manera de viure italiana que enamora a cada pas.

Un tour per perdre’s entre carrers plens d’encant i viure Itàlia amb tots els sentits.

Sorteig núm. 4 actiu de l’1 de setembre al 30 de setembre de 2026.

Veure’n més

 

00

Dies

00

Hores

00

Minuts

00

Segons

top original
crucero itaila web lafamiglia 2

Pròxims sortejos d’Il Club

Experiència núm.1
Mes activo:
Mayo

- SORTEIG TANCAT I RESOLT -
Experiència núm. 2
Mes activo:
Julio

- SORTEIG TANCAT I RESOLT -
Experiència núm. 3
Mes activo:
Julio-Agosto

- SORTEIG TANCAT I RESOLT -
Experiència núm. 5
Mes activo:
Noviembre